hamburger icon
close menu icon

ATRAKCJE OKOLICY

zobacz co warto zwiedzić

Rejs po kanale elbląskim

Trasa rejsu przebiega przez odcinek Kanału Elbląskiego, na którym znajdują się m.in. system 5 pochylni, uważany za jeden z najznakomitszych rozwiązań hydrotechnicznych na świecie.
w zasięgu 15km od pensjonatu

Tramwaj wodny

Tramwaj wodny,zabierze nas w podróż do krynicy morskiej i z powrotem oraz na wycieczki grupowe i indywidualne.
w zasięgu 200m od pensjonatu

Szlak rowerowy Green Velo

Zapraszamy do nas na wycieczki rowerowe. W odległości 3 km od nas znajduję słynny szlak Green Velo. Wyjątkowe walory pasa Nadzalewowego Wysoczyzny Elbląskiej kuszą turystów pięknymi urokami.  
w zasięgu 2km od pensjonatu

Droga Świętego Jakuba

Szlak wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Święty Jakub rozpoczął swoją podróż w Hiszpanii. Po wielu kilometrach dotarł do Polski, w tym odwiedził pobliske miasto Tolkmicko.
w zasięgu 0m od pensjonatu

Zamek krzyżacki w Malborku

Największe muzeum z cegły w Europie imonuje swoim rozmiarem, historią i wyglądem. Trzyczęściowa twierdza obronna w stylu gotyckim składa się z Zamku Niskiego, Zamku Średniego i Zamku Wysokiego.
w zasięgu 56km od pensjonatu

Wyczarterowanie jachtu ze sternikiem

W odległości 200m od naszego ośrodka istnieje możliwość wyczarterowania jachtu ze sternikiem
w zasięgu 200m od pensjonatu

Planetarium Mikołaja Kopernika Frombork

Planetarium znajduje się w dawnej dzwonnicy katedralnej zwanej Wieżą Radziejowskiego. Wyposażone jest w aparaturę firmy Carl Zeiss, która wyświetla na kopule o średnicy 8 m obrazy nieba widoczne z dowolnego miejsca na Ziemi, pory dnia i roku. Przedstawia na sztucznym niebie drogę Słońca, planet, komet i sztucznych satelitów oraz obrazy ponad 6000 gwiazd.
w zasięgu 17km od pensjonatu
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda